Корзина
833 отзыва
Интернет-магазин «VipMart» - оборудование для солнечных станций
0800330712

Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EU

вверх
 • Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EU, фото 2
вниз
СнятоМодуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EU

Цену уточняйте

 • Нет в наличии
 • Код: з2239
Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EU
Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EUНет в наличии
Цену уточняйте
0800330712
Безплатна гаряча лінія
0800330712
Безплатна гаряча лінія
 • День Время работы Перерыв
  Понедельник 10:00 — 18:00
  Вторник 10:00 — 18:00
  Среда 10:00 — 18:00
  Четверг 10:00 — 18:00
  Пятница 10:00 — 18:00
  Суббота 12:00 — 13:00
  Воскресенье 12:00 — 13:00

  * Время указано для региона: Украина, Одеський регіон

 • 0800330712Безплатна гаряча лінія
  Партнер
  УкраинаОдесская областьОдеський регіон
  vipmart_inform
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Детальніше про Huawei Datalogger 1000-10EU 

   Коли йдеться про інвестицію, будь-яку - не тільки у сонячну енергетику, розумний власник завжди хоче тримати під контролем процес повернення інвестованих коштів і, цілком зрозуміло, намагається забезпечити максимальну можливу ефективність роботи придбаного обладнання. У сонячній енергетиці саме для цього і використовують різного типу прилади для моніторингу і звітності роботи сонячної електростанції, яскравим прикладом яких є Huawei Datalogger 1000-10EU.

Слід розуміти, що сонячна електростанція має декілька контрольних точок, кожна з яких має різні показники для оцінки і найкраще розуміння режиму роботи дає одночасне використання комплексу заходів для моніторингу. Бажання мати інформацію по кожному з цих напрямів означає додаткове обладнання, хоча це додаткові витрати, про необхідність та доцільність яких кожний власник приймає рішення самостійно.

Отже, при моніторингу сонячної станції можна:

 • Вручну знімати з екрану інвертора (якщо він є у обраній моделі) і вручну фіксувати показники потужності, часу початку та завершення роботи, кількості кіловат-годин, вироблених за певний період. У цьому випадку інвертор демонструє більшість інформації, щодо генерації, але тільки ту, яка відома інвертору всередині.
 • Вручну знімати з екрану лічильника на межі балансової належності і вручну фіксувати ті ж самі показники, що надає інвертор, але на вході та виході з мережі господарства, у якій встановлено мережеву сонячну електростанцію. В цьому випадку виникатимуть розбіжності із показниками інвертора, викликані втратами при транспортуванні електроенергії в мережі господарства до лічильника та власним споживанням господарства, яке не фіксуватиме основний лічильник.
 • Встановити додатковий лічильник електроенергії безпосередньо на виході з інвертора, що дозволить більш точно оцінити власне споживання електроенергії у господарстві і контролювати достовірність показників, які відображає програмне забезпечення інвертора, де теж можуть бути розбіжності.
 • Встановити додатковий пристрій, який забезпечує вимірювання ефективності роботи панелей на боці постійного струму, тобто що до того, як інформація потрапляє до інвертора. Це дає найточнішу інформацію щодо дійсної ефективності генерації, від якої надалі можна оцінювати втрати на перетворення та транспортування на кожному етапі.
 • Встановити додатковий електронний пристрій для автоматичного збору доступної інформації та забезпечити його каналом передачі даних, для того, щоб не збирати ці дані вручну, а отримувати через інтернет в зручному для себе форматі на екрані комп’ютера або додатку у смартфоні.

Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10E - пристрій, який виконує останню функцію, отримуючи дані від інвертора і передаючи її через інтернет до системи збору та обробки даних. Цей пристрій орієнтований на промислові сонячні електростанції середнього масштабу, працює з інверторами Huawei і використовує відповідне програмне забезпечення цього виробника для демонстрації даних. Для дрібних станцій приватних домогосподарств, у яких немає потреби знімати статистику з великої кількості мережевих інверторів - він може здатися надлишковим, але ж нікому не завадить оперативність!

Особливості:

 • Одночасно може отримувати та передавати дані з 80 мережевих інверторів - отже, за умови використання інверторів Huawei потужністю 60 кВт, єдиний пристрій забезпечить моніторинг станції встановленою потужністю 4,8 МВт.
 • Використовує для отримання даних протокол RS485, що дозволяє використовувати із обладнанням і системами стандарту MODBUS-TCP.
 • Немає потреби у складному налаштуванні - усе знайдене сумісне з пристроєм обладнання він знаходить у підключеній мережі і налаштовує самостійно.
 • Максимальна відстань кабелю від пристрою до інвертора, з якого він може приймати дані - 1500 метрів. Пристрій може бути встановлений у спеціально пристосованому для цього приміщенні, досить далеко від інверторів.
 • Просте приєднання до інтернету для роботи - звичайний порт Ethernet.

Комплектація:

 1. Модуль обробки даних Huawei Datalogger 1000-10EU.
 2. Блок живлення.
 3. Інструкція.

Чому варто купувати у нас:

-Інтернет-магазин “VipMart” забезпечує постачання якісного обладнання для будівництва сонячних електростанцій приватних домогосподарств і комерційних станцій.

-Досвід комплектації та постачання, супроводження проектів альтернативної енергетики протягом 12 років - дозволяють нам швидко реагувати на будь-які потреби замовників, надавати оперативну консультацію з технічних питань і необхідні рекомендації.

-Офіційний статус постачальника в Україні від більшості виробників - надає нам вчасну інформацію про сучасне обладнання з перших рук і гарантувати вчасну доставку.

-Будь-яка покупка, зроблена у нас - забезпечена відповідною гарантією виробника і супроводжується усіма документами.

-Ви можете отримати обладнання на нашому складі в Одесі, або замовити доставку по всій території України за допомогою “Нової пошти”, “Укрпошти” чи “Ін тайм”.

Характеристики
Основные
Производитель  Huawei
Гарантийный срок  60 мес
Пользовательские характеристики
Страна производительКитай
Информация для заказа
 • Цена: Цену уточняйте