Кошик
1305 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Інвертори Growatt

Про виробника Growatt детальніше нижче.

Виробник світового масштабу Growatt

   Компанія Growatt New Energy Technology Co., Ltd. створена у 2010 році у Шеньчжені, Китай як спеціалізований виробник саме інверторного обладнання для сонячних електростанцій і в тому ж році встигла реалізувати продукції на 5 млн. доларів. Сьогодні інвертори під торговельною маркою Growatt встановлені у понад 100 країнах по всьому світу, їх загальна кількість складає понад 1,3 млн. штук, а за підсумками 2018 року, дослідження яких було опубліковано явились в місті у 2019 року IHS Markit - компанія є постачальником однофазних інверторів №1 у Китаї, та №3 у всьму світі. Крім того, діяльність компанії відзначена нагородами “Кращий сервіс мережевих інверторів”  і “Краща модель стрінгового інвертора” у 2019 році.

Для досягнення таких успіхів, над удосконаленням інверторів для сонячної енергетики, потужність яких складає від 750 Вт до 2,52 МВт, працюють понад 200 інженерів відділу досліджень та розвитку технологій. Основна масова лінійка зразку 2019 року, що орієнтована на приватні домогосподарства та комерційні станції, складається з трьох серій:

  • Серія “Х” - елегантні і, водночас, потужні найсучасніші мережеві інвертори потужністю від 2,5 до 80 кВт.
  • Серія “MIN 2.5-6k TL-X” - нова компактна модель для застосування у дахових системах домогосподарств.
  • Серія “MAX 50-80kTL3 LV/MV” - високоефективні інвертори для промислових станцій, які мають шість незалежних каналів (MPPT).

Забезпечивши стабільну якість основного продукту та відсутність помилок при експлуатації, які були притаманні раннім моделям інверторів Growatt, виробник постійно розширює перелік додаткового та опціонального обладнання, вдосконалює технології мережевих інверторів, підвищує їх ефективність та пропонує рішення для систем збереження енергії (акумуляторні станції та гібридні інвертори).

Чим привертає до себе увагу продукція Growatt?

Продукція Growatt від початку існування компанії була орієнтована на масовий ринок приватних домогосподарств, тому найкращі якості інверторів і до цього часу мають велике значення саме для цієї категорії споживачів. Серед таких:

  • Демократична ціна. Вартість інвертора цього виробника була і залишається відчутно нижче, ніж вартість аналогічної потужності та класу моделей інших виробників.
  • Компактний розмір. Масо-габаритні характеристики цих інверторів кращі, ніж у багатьох конкурентів. Вони займають менше місця і важать, здебільшого, менше ніж інші, а в умовах тісних приміщень переважної більшості домівок - це має велике значення.
  • Пасивне охолодження. Для житлових приміщень, де постійно та періодично знаходяться люди - відсутність додаткового шуму є важливим фактором. Традиційно, технології Growatt передбачають відсутність вентиляторів для активного охолодження обладнання.
  • Мінімальний набір функцій, необхідний для типового використання. Покупець не має переплачувати за додаткову функціональність, якою, частіше за все, не буде користуватися.

Усе разом, це робить інвертори Growatt чудовим вибором для того, щоб побудувати сонячну електростанцію з ними.

Офіційний постачальник

В цьому розділі Інтернет-магазин “VipMart” пропонує наявні моделі інверторів та додаткового обладнання для них від Growatt. Ви можете звернутися за консультацією та рекомендаціями до наших фахівців, або самостійно обрати і замовити будь-який товар. Обираючи постачальником “VipMart”, ви отримуєте дванадцятирічний досвід у комплектації та постачанні обладнання для майже тисячі об'єктів альтернативної енергетики, офіційне супроводження і обслуговування.

Ми надаємо усі необхідні документи на обладнання, яке придбано у нас і забезпечуємо доставку зручним для вас способом із зручною формою оплати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner