Кошик
1253 відгуків

У зв'язку з великим навантаженням деякі товари можуть відправлятися з затримкою кілька днів!

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Сонячні батареї

Сонячні батареї (детальніше)

Енергію Сонця багато українських мислителів (С. Подолинський, М. Руденко та інші) давно вважали головним джерелом життя на Землі і єдиним за своєю унікальною суті гарантом успішного розвитку людської цивілізації. Ефективним освоєнням геліоенергетики з об'єктивних на те і цілком прагматичних причин люди активно почали займатися в останні десятиліття.

Сьогодні відомі фотоелектричні модулі з ККД 30% і більше. Нові розробки обіцяють досягти ще кращого перетворення в сонячних елементах, але поки, на жаль, при більш високій собівартості подібної фотогальваніки. Нині ж за доступною ціною можна придбати сонячну батарею з ККД близько 20%, яка буде виробляти електрику від Сонця навіть у похмуру і дощову погоду, на світанку і при настанні сутінків, чого цілком достатньо для задоволення потреб в умовах епохи економ-споживання.

Сонячні батареї в Україні

    У нашій країні вже встановлено багато великих сонячних масивів, активно монтуються і приватні станції на земельних ділянках домоволодінь, а також на дахах житлових і господарських приміщень. Громадяни чітко розуміють, що мати своє джерело «зеленого» енергії вигідно відразу з кількох міркувань. При спалюванні вугілля, наприклад, доведеться вдихати вуглекислоту. Якщо ж розраховувати тільки на подачу від Рему, то тут і перепади, і відключення можуть траплятися, а головне – ціни ніколи дешевше не стануть. Термін служби сонячної панелі становить близько 25 років – чи вистачить Вам і Вашим дітям!

    Проблемою купити сонячні панелі в Україні не є. Десятки інтернет-магазинів – до Ваших послуг! Є маса популярної літератури про монтажі, експлуатації сонячних станцій малої або середньої потужності. Ну а якщо вже хтось із сусідів чи знайомих поставив собі подібний джерело альтернативної енергії, хіба Ви не підете такого сміливого та далекоглядному рішенням?!

    Експлуатація сонячної міні-станції для будинку або дачі не становить ніякої складності. Платите тільки раз – при установці! А потім – Ви нікому і нічого не повинні, абсолютно безкоштовно використовувати енергію від сонячних батарей для побутових приладів, затишку та комфорту в своєму житлі. Можна і продати надлишки в міську мережу, що послужити додатковим джерелом для сімейного бюджету. Але перед прийняттям рішення переконливо радимо: серйозно вивчіть тему вибору сонячних панелей і супутньої техніки (акумулятори, інвертори, автоматика). Якщо Вам вже зараз потрібна консультація – звертайтеся до наших фахівців! Ми розповімо про моно - і полікристалічних батареях, гнучких сонячних панелях і про те, як придбати сонячні батареї в Україні.

 

Сонячні батареї для домогосподарства

   За законами України, власники домогосподарств мають право на встановлення сонячних електричних станцій як для власних потреб, так і для продажу за «зеленого» тарифом. Сонячні панелі купити не важко, але бажано звертатися до тим продавцям, які спеціалізуються на даному товарі і є офіційними дилерами виробників. Щодо фірм-виробників сонячних батарей теж варто дізнатися більше. Знову ж таки, якщо потрібна допомога – звертайтеся, проінформуємо і розповімо про власному багаторічному досвіді співпраці з багатьма з них! Ми готові надати інформацію про гарантії на сонячні батареї, про переваги моделей фотомодулів для тих чи інших цілей. Адже комусь потрібні сонячні станції для продажу енергії, а хтось знаходиться в такому місці, де важливі параметри батарей проти сольових туманів або затененности окремих сонячних осередків.

 

     Вибираючи сонячні батареї для дому, важливо орієнтувати в їх ціні та якості. Китайські, як правило, дешевше японських чи корейських. І в тих, і в інших є свої переваги. Вирішувати Вам, виходячи зі свого бюджету і, що не маловажно, керуючись багатьма іншими критеріями. Рекомендуємо звернути увагу на показник співвідношення одержуваної потужності з площі панелі, віддача Вт від витраченого на батарею долара/гривні, розміри панелі стосовно конфігурації планованого масиву та ін.

 

     У нашому інтернет-магазині VipMart пропонуються сонячні батареї більше тридцяти найбільш передових у цій галузі виробників з варіантами для домоволодіння, дачі, катерів, човнів, автофургонів, будинків на колесах, пасік, туризму. Вибирайте за ціною, ефективності, довговічності, спецназначению і т. д.

  

     Будемо раді допомогти. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner