Кошик
1243 відгуків

У зв'язку з великим навантаженням деякі товари можуть відправлятися з затримкою кілька днів!

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин

0 (800) 33-07-12
Вітрина

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин

Сонячні станції «під ключ» від інтернет-магазину «VipMart»

Хочете кваліфіковано спроектувати, ефективно укомплектувати, швидко побудувати і правильно ввести в експлуатацію мережеву сонячну станцію - зателефонуйте нам і ми надамо ці послуги. Основний напрямок роботи інтернет-магазину - це станції потужністю від 3 до 30 кВт, найбільш популярні серед представників приватного сектору, які цікавляться альтернативною енергетикою.

У нас на базі Ваших вихідних даних розроблять проект, підберуть потрібні комплектуючі та кваліфіковано проведуть монтаж сонячної мережевої станції. Для економії часу і грошей Ви можете скористатися послугою нашого юриста з оформлення «зеленого» тарифу та інших питань, пов'язаних з узаконенням побудованого об'єкта. Всі роботи виконуються за договором. Для його укладення і початку співпраці виїзд наших представників на місце обов'язковий.

 

Розробка проєкту

  • При бажанні будувати станцію наддахового типу необхідно надати інформацію про наявність наявної площі даху, особливості її конструкції і розташування по відношенню до ходу сонця. Не забувайте, що розташування сонячних батарей на даху обходитися дешевше, ніж на землі.
  • При проектуванні наземної сонячної станції важливо переконатися в оформленні власності на ділянку і входження її в територію приватного домогосподарства. Також нам буде потрібна інформація про прилеглі об'єкти, від яких створюється затінення площі розташування сонячних панелей.
  • В обох випадках переконайтеся, що в місцевому РЕМ Ваша дозволена потужність за офіційним договором відповідає тій, яку Ви збираєтеся робити. Як правило, її доводиться збільшувати.

Підбір комплектуючих виробів

  • У нас є сонячні панелі, інвертори, акумулятори та всі інші необхідні матеріали для будівництва сонячних станцій. Асортимент досить широкий і постійно поповнюється найсучаснішими і затребуваними зразками.
  • При наявності необхідних знань і досвіду Ви можете купити у нас все необхідне і самостійно змонтувати сонячну станцію потужністю до 30 кВт і більше. Якщо знадобиться наша консультація, ми надамо її на договірних умовах.
  • Більшість людей, які цінують свій час, все-таки вдаються до популярної нині послуги - встановлення мережевої сонячної станції «під ключ». У такому випадку наші фахівці, вивчивши рельєф місцевості, специфіку енергомережі та інші важливі вихідні особливості, самі підберуть найбільш ефективні для даного випадку кріпильні матеріали, сонячні панелі, інвертори, акумулятори, кабелі, коннектори, щитки і все інше аж до заземлення.

Введення в експлуатацію

  • При монтажі сонячної станції «під ключ» всі проблеми з офіційної реєстрації станції бере на себе установник.
  • Якщо Ви робите комплектування та складання самостійно, то з деяких питань у нас можете за договором замовити консультацію юриста.

Оформлення «зеленого» тарифу

  • Дана послуга виконується в рамках договору з монтажу мережевої сонячної станції «під ключ». Вся робота проводитися нашим юристом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner