Кошик
1175 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

AGM Акумулятори

Акумуляторні батареї AGM

Свинцево-кислотні акумулятори даного типу розроблені групою інженерів Gates Rubber Company ще 40 років тому. Відрізняються від старих класичних вмістом абсорбованого електроліту (не рідкого, як раніше), що дає кілька важливих експлуатаційних переваг.

Як відомо, у звичайному свинцево-кислотному акумуляторі корпус розділений на відсіки так званими сепараторами з мікропористого пластику. У відсіках знаходиться електроліт у вигляді розчину сірчаної кислоти, в який занурені позитивні і негативні пластини, між якими протікає струм.

У технології AGM відсіки заповнені пористим заповнювачем зі скловолокна, просоченого електролітом. При цьому мікропори даного матеріалу заповнюються електролітом не повністю, а залишається місце для так званого процесу рекомбінації газів.

Переваги:

  • При даній технології підвищується вібростійкість акумулятора, його можна встановлювати в будь-якому положенні. На боці він не витече. Установка догори дном однак не рекомендується.
  • AGM-батареї не потрібно обслуговувати.
  • Герметична конструкція має клапанну регулювання, що усуває надлишковий тиск усередині корпусу і корозію клем.
  • AGM-батерея цілком надійна при низьких температурах.

Недоліки: AGM батареї не можна зберігати в розрядженому стані, особливо нижче 1,8 В.

Висока чутливість до перевищеним зарядним параметрами. Для заряду батарей AGM, бажано застосовувати спеціальний зарядний пристрій, що має відповідні зарядні установки.

Они обеспечивают до 500 70%-ных циклов разряда, что важно учитывать при резервном питании.При эксплуатации и утилизации нужно помнить, что нарушение соответствующих правил может влиять на окружающую среду из-за содержания оксида свинца.

Сравнительно высокую цену тоже трудно назвать преимуществом.

Важно помнить:

На срок службы батареи AGM в буферном режиме наиболее влияет температура окружающей среды, а в циклическом режиме - глубина разряда каждого цикла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner