Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

EverExceed

Британська компанія «EverExceed Industrial Company Limited» ― відома. як одна з найбільш великих в світі по виробництву складових для автономного (безперебійного) харчування. Це сонячні батареї, промислові акумулятори, системи генерації і зберігання електроенергії і т. д.
Виробничі об'єкти та дослідницькі центри винесені в Китай. Це забезпечує гнучкість і швидкість впровадження нових технологій, а також доступну ціну товару.
Нещодавно запущений у роботу новий завод компанії, у кілька разів могутніша за своїх попередників. Тут виробляють герметизовані свинцево-кислотні акумулятори з подвоєним ресурсом. Багато компоненти виробництва завозяться з Європи і США. Технології відрізняються високою чистотою конструктивних та активних складових. Забезпечений автоматизований контроль якості на всіх етапах виробництва. Готова продукція обов'язково тестується. Все це забезпечує випуск акумуляторів преміум-класу.
Асортимент акумуляторів компанії сьогодні налічує 18 модельних рядів, що включають в себе майже всі сучасні види батарей свинцево-кислотного типу.
Проводяться стаціонарні вентильовані і герметизовані АКБ самого різного призначення (включаючи тягові). Випускаються і нікель-кадмієві лужні акумулятори з максимально тривалим терміном служби.
 
В асортименті EverExceed багато зразки продукції відповідають світовому рівню якості.
 
Продукцію компанії купують у більш ніж 50 країнах світу. У тому числі багато вимогливих користувачів є в Канаді, США, Індонезії, Австралії та інших країнах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner