Пристрій призначений для перенаправлення зайвої енергії від сонячних інверторів Fronius до нагрівальних елементів або на інше резистивне навантаження. Він ідеально підходить для систем для власного споживання, де неможливо з'єднати зелений тариф. Пристрій може плавно регулювати потужність підключеного навантаження від 300 до 9000 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fronius |
| Країна виробник | Австрія |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Номінальний струм | 3.13 А |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 380 В |
| Номінальна потужність пристрою | 9000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 968 ₴

