Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Знайомство і опис Wi-Fi точки доступу Ubiquiti UniFi

Знайомство і опис Wi-Fi точки доступу Ubiquiti UniFi

Знайомство і опис Wi-Fi точки доступу Ubiquiti UniFi

 

В даній статті розглянемо характеристики та можливості новинки від Ubiquiti ― точка доступу UniFi.

Багато чекали появи саме такої масштабованої точки доступу, яка дозволить переглядати схему і стан точок доступу в приміщенні і масштабувати до 100 клієнтів.

 

Розглянемо детальніше що собою являє даний корпоративне рішення. Перше не мало важливе достойнство хочу відзначити ― це ціна. Ціна UniFi дійсно здивувала, що й не давало спокійно дождатся до виходу точки в серійне виробництво. Друге враження отримав при відкритті коробки з пристроєм:

 

Ось що було вилучено з коробки. «Нічого собі» було перше що відвідали мій розум, компактний пластиковий корпус, стильний і до того ж продуманий варіант кріплення на стіну. Починаємо встановлювати софт на комп'ютер і підключаємо точку доступу Unifi. Як завжди приємний і доступний інтерфейс від Ubiquiti який запускається з браузера. Після введення логіна і пароля відкривається вікно:

 

 

 

Після включення на точці загоряється світлодіодне кільце зеленим світлом.
Після входу необхідно завантажити план будинку або офісу(картинка формату jpg) в UniFi і розставити на малюнку плану розташування точок. Дана функція дуже зручна, оскільки можна стежити за працездатністю кожної встановленої точці.

 

Основні можливості що доступні:

1. Є можливість створювати до 4-х незалежних один від одного Wi-Fi мереж з іншими SSID (Multi SSID)
2. До 3-х мережі можливо транслювати в іншому VLAN-е
4. Підтримка шифрування для SSID(WPA-TKIP, WPA2 AES,WEP, WPA-PSK)
5. Поділ і розподіл трафіку для кожного SSID.

Вообщем полазити в настройках UniFi не виявив величезного функціоналу, але і не знайшов нічого зайвого що буде заважати стабільної передачі інформації. Все що необхідно для створення корпоративних мереж з високим рівнем захисту передачі, з можливістю розподілу і контролю над користувачами Ви знайдете саме в цьому рішенні ― придбати Ubiquiti UniFi.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner