Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

До виготовлення візитних карток треба підійти серйозно

До виготовлення візитних карток треба підійти серйозно

До виготовлення візитних карток треба підійти серйозно

 

Напевно кожен знає, що в політиці, науці та бізнесі ― в цілому в діловому світі без візитної картки не обійтися. І, звичайно, ми всі хоч єдиний раз стикалися з ситуацією, коли в необхідний мить була відсутня візитна картка, що в загальному-то прирівнюється до невеликої катастрофи.

Враховуючи вышесказаное, слід заздалегідь задуматися над цим питанням і не затягуючи замовити для себе, скажімо, особисті надрукувати візитки, попередньо зваживши, де це краще і вигідніше зробити.

Буває, що людина перший раз замовляє візитки і не уявляє, як підійти до цього, що краще вибрати. Багато відшукують знайомих художників, деякі починають копіювати візитки своїх колег або зовсім чужих людей. Все це зайве. Краще відправляйтеся в Рунет ― і ви знайдете там все, що треба, і, звичайно ж, найкращі шаблони візиток, а саме картки-візитки елітного якості, якими можна обмінюватися і на урядовому рівні.

До слова скажемо, картки-візитки з'явилися на світло на Сході ― у Китаї в II ст. до нової ери. Це були папірці червонуватого кольору із зазначеними на них ім'ям і посадою. Кожен чиновник в Китаї був зобов'язаний носити таку картку-візитку.

У Європі появу картки-візитки зазвичай пов'язують з правлінням Людовіка XIV ― це були гральні карти, на яких гравіюванням «записувалося» ім'я власника. А друк візиток в тому вигляді, в якому вони прийшли в наш час, виконали в Німеччині. Це мало місце в Німеччині в кінці вісімнадцятого століття і було спричинено швидким розвитком банківської справи і промислового виробництва, що призвело до потреби в широкому виробництві візитних карток. В Російській імперії візитні картки увійшли в моду при Катерині II.

В сьогоднішній час комп'ютерних і цифрових технологій роздрукувати візитні картки стало надзвичайно просто, при цьому з урахуванням всіляких побажань та за будь-які гроші, навіть безкоштовно, але в даному випадку, за згодою, що на безкоштовній візитній картці буде розташована реклама. Однак, замовивши і отримавши візитну картку, ніколи не забувайте про культуру вручення її. У всесвітній павутині про це знайдеться предостатньо статей, але в будь-якому випадку слід відчувати: ви не просто простягаєте своєму сотоварищу по бізнесу шматочок картону зі своїми даними і приймаєте у відповідь від нього такої ж, ― ви обмінюєтеся знаками поваги. Так, японці беруть і дають візитні картки обов'язково двома руками і злегка вклоняючись при цьому. Слід неодмінно володіти гарними манерами, оскільки від цього багато в чому буде залежати успіх політичної кар'єри чи бізнесу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner