Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

«VIR-ELECTRIC»

«VIR-ELECTRIC»

«VIR-ELECTRIC»

«VIR-ELECTRIC» – це офіційно зареєстрована торгова марка, яка сьогодні представляє на світовому та вітчизняному ринку високоякісні сучасні пристрої та системи для забезпечення безперебійного живлення китайського виробника «GLENDALE». Дана компанія була зареєстрована в столиці Тайваню – місті Тайбеї в 1975 році. Асортимент продукції, що виготовляється нею продукції представлений широкий спектр електротехнічного обладнання, такого як бензинові та дизельні електростанції, зварювальні генератори, модульні системи захисного заземлення, бензинові мотопомпи, стабілізатори напруги, мотокультиватори, мотоблоки, акумуляторні батареї, контролери АВР, а також комплектуючі для гранитообрабатывающего інструменту, пилорам і т. д.

Основна продукція компанії і сфера її застосування

ДБЖ, що випускаються під брендом «VIR-Electric» сьогодні займають передові позиції на українському ринку побутових ДБЖ з зовнішніми акумуляторами, користуючись великою популярністю серед споживачів широких верств населення, через доступної ціни, наявності гнучкої системи знижок і вартісної політики щодо корпоративних клієнтів, а також можливості експлуатації в самих різних сферах людської діяльності за рахунок великого діапазону потужності (від 300 Вт до 3 кВт) та високих техніко-експлуатаційних показників представлених пристроїв. Так, наприклад, необхідність їх застосування виникає в системах електропостачання побутових і промислових газових котлів, персональних комп'ютерних станцій,забезпечення чергового освітлення та підтримання безперебійного живлення аварійних освітлювальних пристроїв, резервування систем енергопостачання, сигналізації та електрозамків, телеметричного і фотогальванічного обладнання, засобів зв'язку та мовлення, систем управління критично важливих промислових об'єктів, а також в якості джерела автономного живлення наэлектростанциях і підстанціях.

Серед усього переліку вироблених ДБЖ «VIR-ELECTRIC» найбільшою популярністю у вітчизняних споживачів користуються моделі малої і середньої потужності, основне призначення яких – це використання в побуті, офісі для захисту комп'ютерної, офісної та периферійної техніки, а також в серверних і центрах обробки даних невеликих компаній для забезпечення безперебійної та стабільної автономної роботи мережного, серверного устаткування і потужних графічних станцій. Також ДБЖ просто необхідні для захисту цієї дорогої техніки від виходу з ладу внаслідок неякісного електроживлення (сильних стрибків і перепадів напруги, виникнення коротких замикань в мережі і т. д.).

 

Секрет успіху «VIR-Electric»

Досить швидке досягнення видатних результатів у сфері виготовлення та реалізації пристроїв безперебійного електроживлення тайванської компанії пояснюється наявністю в її розпорядженні всіх необхідних складових успіху – це і висококваліфікований інженерний персонал, мають відмінну теоретичну і практичну підготовку, і добре налагоджене власне виробництво мікросхем, деталей і комплектуючих, і жорстка система контролю якості на всіх етапах виробничого процесу, починаючи від проектування і закінчуючи складанням і тестуванням готової продукції, та мобільна служба ремонту і сервісного обслуговування, а також широка дилерська мережа по всьому світу і багаторічний досвід продажів.

В процесі виробництва ДБЖ VIR-Electric застосовуються кращі, найбільш сучасні технології та досвід провідних виробників даної галузі, що дозволяє досягти високих технічних, експлуатаційних, економічних і екологічних показників роботи обладнання та найбільш оптимального співвідношення ціна/якість, що особливо актуально для українських споживачів.

Головні достоїнства ДБЖ ТМ «VIR-Electric»

ББЖ «VIR-ELECTRIC» поєднують в собі одночасно три пристрої – стабілізатор напруги, інвертор і зарядний пристрій, злагоджена робота яких гарантує високу якість електроживлення і надійний захист вашого обладнання. Одним з конкурентних переваг даних пристроїв є здатність тривалий час ефективно функціонувати в широких діапазонах температур, в позамежних режимах при впливі великих перевантажень без втрати своїх якостей і зниження робочих характеристик.

Оборудование для обеспечения бесперебойного питания от представленного китайского производителя аккумулирует в себе все достоинства, присущие современным устройствам данного типа:

  • оборудование построено на основе технологии Line-Interactive, что характеризует его способность регулировать значение выходного напряжения в случае возникновения каких-либо изменений в питающей электросети без привлечения ресурса аккумуляторных батарей. Благодаря такому принципу работы заряд батарей расходуется более эффективно и экономично, что приводит к увеличению срока их эксплуатации;

  • дуже широкий діапазон значень вхідних напруг;

  • миттєве перемикання живлення навантаження електричної мережі на акумуляторні батареї (від 2 до 7 мс);

  • наявність цілого комплексу вбудованих захисту від перевантаження (до 150% від номіналу), повного розряду (трьохетапний цикл відновлення ресурсу батареї), низьковольтного перегріву, перенапруги і короткого замикання;

  • при виробництві нової серії NB використовувалися новітні технології високочастотної широтноімпульсною модуляції вхідних сигналів з микрокомпьютерной технологією контролю даного процесу;

  • ідеальна форма вихідного сигналу у вигляді правильної синусоїди, що дозволяє підключати чутливі до коливань напруги апаратуру і домашню техніку – газові опалювальні котли, кондиціонери, комп'ютери, мікрохвильові печі і т. д.;

  • практично безшумна робота пристроїв;

  • низький рівень саморозряду батарей;

  • дворічна гарантія на всю лінійку продукції даної торгової марки з подальшою сервісною підтримкою.

Перейти до вибору ДБЖ (UPS) «VIR-Electric« > >

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner