Кошик
1253 відгуків

У зв'язку з великим навантаженням деякі товари можуть відправлятися з затримкою кілька днів!

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Інверторний кондиціонер. Переваги.

Інверторний кондиціонер. Переваги.

Інверторний кондиціонер. Переваги.

Останнім часом на кліматичному ринку все більшу популярність набувають порівняно недавно з'явилося інверторні кондиціонери.

Все більше користувачів кліматичної техніки віддають перевагу кондиціонерів інверторного типу.

У чому різниця між кондиціонером інверторного типу і класичним кондиціонером?

Компресор класичного кондиціонера постійно працює на максимальній потужності, включаючись і відключаючи при цьому, в залежності від температури повітря в приміщенні і заданої температури на пульті дистанційного управління.

Кондиціонер інверторного типу, на відміну від класичного кондиціонера працює постійно, але з різною потужністю. Тобто, при досягненні заданої температури повітря в приміщенні кондиціонер переходить на мінімальний режим, продовжуючи при цьому працювати в режимі підтримки температури, без постійних включень і виключень.

Такой режим работы позволит увеличить срок службы кондиционера и создаст более комфортные условия в помещении. Благодаря тому, что кондиционер инверторного типа имеет возможность плавно изменять свою мощность и «подстраиваться» под температуру окружающего воздуха, при использовании такого кондиционера достигается значительное энергосбережение, а именно на 30-40% меньше чем при использовании классического кондиционера, что делает его очень экономным в эксплуатации и привлекательным для потребителя.

Компресор інверторного кондиціонера має плавний пуск, що дозволяє уникнути високих пускових струмів (миготіння світла при запуску), і дозволяє використання кондиціонера в приміщеннях зі старої електропроводкою, не витримує високі навантаження і пускові струми класичних кондиціонерів (без інвертора). Це особливо актуально в світлі обіцяного урядом застосування двох-тарифної системи оплати за електроенергію.

Крім того, інверторний кондиціонер має можливість більш точно підтримувати рівень температури повітря, заданий користувачем, тим самим дозволяючи уникати сильних протягів, які часто утворюються при використанні звичайного кондиціонера, який працює в інтенсивному режимі.

Сім'ям з дітьми, з метою запобігання різних простудних захворювань, рекомендуємо зупинити свій вибір саме на інверторних кондиціонерах.

Несомненным плюсом инверторных систем является возможность эффективно работать при отрицательных температурах воздуха на улице. Если классический кондиционер, при снижении воздуха на улице ниже 0 градусов цельсия, просто выключается, то инверторный кондиционер способен экономно обогревать вашу квартиру или дом при температуре на улице вплоть до —20 градусов.

Еще одним важным преимуществом инверторных кондиционеров является то, что они значительно тише обычных кондиционеров.

Итак, преимущества инверторных систем в следующем:
— экономия электроэнергии
— робота на обігрів і охолодження взимку, в морози (Тепловий насос — найбільш економний обігрів).
— відсутність високих пускових струмів компресора, що обумовлено плавним пуском, і дає можливість використання кондиціонера в приміщенні, де стара електропроводка.
— найнижчий рівень шумів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner