Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Трансатлантичний вояж на чистої енергії Сонця

Трансатлантичний вояж на чистої енергії Сонця

 

Трансатлантичний вояж на чистої енергії Сонця

Найбільша в світі човен «Tûranor» виробництва компанії PlanetSolar, що працює виключно на базі сонячних батарей, ще в 2010 році завершила свій 19-місячний кругосвітній вояж. Зараз екологічне судно готують до проекту PlanetSolar DeepWater, суттю якого є перетин Атлантичного океану і дослідження Гольфстріму (теплого морського течії).

Курирування 35-метрового швейцарського катамарана на сонячних батареях, чия назва перекладається з ельфійського як «Сила Сонця», буде займатися Університет Женеви. Підготовкою «Tûranor» до нової місії, в яку, крім усього іншого, входила установка абсолютно нової системи гвинтів, займалися цілих шість місяців. Під час трансатлантичного подорожі від пляжу Маямі до Бергена, що в Норвегії, корабель зробить кілька зупинок в Нью-Йорку, Бостоні, та Ісландії Рейк'явіку.

Нове обладнання, встановлене на борт «Tûranor», включає аерозольний аналізатор Biobox, розроблений Університетом Женеви, і який буде використовуватися для визначення рівня впливу хімічних речовин на зміну клімату і якості повітря. Команда корабля також буде дослідити вплив фітопланктону на регуляцію клімату і те, як океанічне протягом змінюється під впливом температури.

«Tûranor» вибрали в якості робочого плацдарму не тільки тому, що це найбільша човен, що працює на сонячній енергії і дозволяє поселити на своєму борту цілу команду вчених, але ще і тому, що човен не виробляє ніяких викидів, які завадили б ученим проводити свої експерименти з вимірами атмосферних показників.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner