Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Що ми п'ємо або як дати відсіч сечокам'яної хвороби.

Що ми п'ємо або як дати відсіч сечокам'яної хвороби.

 

Що ми п'ємо?

Щодня людині потрібно кілька літрів питної води. Вживати доводиться те, що є в найближчих колодязях, водопроводах або магазинах. При цьому ми не завжди цікавимося, яким чином та чи інша вода впливає на наш організм. Як правило, замислюватися про це доводиться вже після візиту в лікарню, де нам оголосять про наявність піску, каменів, солей та іншої нечисті в тих чи інших органах.

Що треба пити?

Для того, щоб не пресыщать свій організм солями, необхідно стежити за вмістом у воді розчинних твердих речовин, іншими словами – за її загальною мінералізацією. У цивілізованих країнах світу нормальною вважається мінералізація від 100 до 500-800 мг/л. В Росії та Україні допустимим прийнятий показник до 1000 мг/л.

  Як визначити мінералізацію води?

Для этого существуют лаборатории, доступ к которым не всегда и не у каждого есть. Помочь каждому в любых условиях может прибор – Портативный тестер солесодержания в воде (солемер) HANNA HI 98301 DiST®1 TDS Tester  . Он откалиброван заводом-изготовителем и готов к использованию «из коробки», неприхотлив в использовании и хранении.

Почему именно HANNA? 

Есть конечно и другие производители, но HANNA используется в большинстве лабораторий и имеет отличные показатели цена\качество.

Рівень мінералізації може виражатися в частках на мільйон часток води — parts per million (ppm). Співвідношення між одиницями вимірювання в мг/л і ppm майже рівна і для простоти можна прийняти, що 1 мг/л = 1 ppm.

 

 

 


 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner