Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Сонячні батареї купити в Україні

Сонячні батареї купити в Україні

 

Наша компанія продає устаткування різної потужності від 3 ват до 500 кВт. Це можуть бути як поодинокі сонячні батареї, які Ви можете купити в Україні, так і сонячні електростанції. Пропоноване обладнання екологічно безпечно і відповідає міжнародним стандартам якості. Виробники сонячних батарей – це компанії зі світовим ім'ям.

Звернувшись в нашу компанію, Ви можете купити сонячні батареї в Україні або замовити їх за кордоном. Ви можете замовити сонячні батареї для дому в Києві або в будь-якій іншій точці в Україні. У залежності від пропонованих Вами вимог ми можемо запропонувати Вам сонячні батареї для дачі, гідної якості китайські панелі для дому, високої якості сонячні батареї європейського виробництва для Вашого бізнесу.

Окрім сонячних батарей, ми поставляємо компоненти для сонячних енергосистем – сонячні контролери, інвертори, пристрої автоматичного вводу резерву (АВР), акумулятори.

Фахівці нашої компанії нададуть всі необхідні консультації по роботі сонячних батарей, сонячних електростанцій і допоможуть Вам зробити оптимальний вибір.

Сонячна енергетика — одне з найбільш динамічно розвиваються напрямків альтернативної енергетики, що базується на використанні випромінювання сонця для отримання електричної енергії. Електроенергія, одержана за допомогою сонячної енергетики, є екологічно чистою.

Енергія сонячного випромінювання, яке падає на нашу планету, приблизно становить 81000*106 МВт, в тому числі на континенти падає 27000*106 МВт. Сукупне споживання всіх видів енергії на землі складає приблизно 10*106 МВт. Як ми бачимо з даних статистики, тільки завдяки сонячній інсоляції людство може повністю перекривати свої потреби в енергоресурсах. Сонячний потенціал України є досить високим для широкого застосування сонячних (фотовольтайных) батарей практично по всій території України.

За статистичними даними сонячна інсоляція на території України складає 3500-5200 МДж/м2 за рік. Застосування сонячних батарей на території України протягом року різна і залежить від регіону. Так на півдні України це період триваліший з квітня по жовтень, на півночі України це період з травня по вересень. Середній показник сонячної інсоляції на півдні становить 1900-2400 годин на рік, на півночі 1070 – 1400 годин на рік.

 

Для кожного регіону України існують свої реальні показники продуктивності встановлюваного обладнання. Україна лише стає на шлях широкого використання сонячних батарей для отримання електроенергії.

Будь ласка для вибору СБ, сонячних електростанцій і здійснення покупки перейдіть в розділ нашого сайту Зелена Енергія, Сонячні батареї .

Сонячна батарея (СБ) — побутової термін, що використовується в розмовній мові або ненауковою пресі. Зазвичай під терміном «сонячна батарея» мається на увазі кілька об'єднаних фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) — напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм.

На відміну від сонячних колекторів, які виробляють нагрівання матеріалу-теплоносія, сонячна батарея безпосередньо виробляє електрику. Однак для виробництва електрики з сонячної енергії використовуються і сонячні колектори: зібрану теплову енергію можна використовувати і для вироблення електрики. Великі сонячні установки, що використовують висококонцентроване сонячне випромінювання в якості енергії для приведення в дію теплових та ін. машин (паровий, газотурбінної, термоелектричної та ін), називаються Геліоелектростанції (ГЕЕС).

Різні пристрої, що дозволяють перетворювати сонячне випромінювання в теплову і електричну енергію, є об'єктом дослідження геліоенергетики (від геліос грец. Helios — сонце). Виробництво фотоелектричних елементів і сонячних колекторів розвивається швидкими темпами в різних напрямках. Сонячні батареї бувають різного розміру: від вбудованих в мікрокалькулятори до займають даху автомобілів і будинків.

Фотоелемент — електронний прилад, який перетворює енергію фотонів в електричну енергію. Перший фотоелемент, заснований на зовнішньому фотоефекті, створив Олександр Столєтов в кінці XIX століття.

Найбільш ефективними, з енергетичної точки зору, пристроями для перетворення сонячної енергії в електричну є напівпровідникові фотоелектричні перетворювачі (ФЕП), оскільки це прямий, одноступінчатий перехід енергії. ККД виробляються у промислових масштабах фотоелементів в середньому становить 16%, у кращих зразків до 25%.В лабораторних умовах вже досягнутий ККД 40,7 %.

Перетворення енергії в ФЕП засноване на фотоелектричному ефекті, який виникає в неоднорідних напівпровідникових структурах при дії на них сонячного випромінювання.

Залежно від тих завдань, які стоять перед Вами, ми можемо вибрати найбільш підходящий для Вас тип сонячних батарей, найбільш підходящу систему і потужність. Сонячна батарея — один з генераторів альтернативних видів енергії, що перетворюють сонячне електромагнітне випромінювання (простіше кажучи - світло) в електрику.

Типи сучасних сонячних батарей розрізняють за матеріалом та способом виготовлення, за конструкцією, за призначенням.
Типи сонячних батарей по матеріалу і способу виготовлення

В Україні найбільш застосовні чотири типи сонячних батарей:

Монокристалічні СБ створені на основі монокристалу кремнію, вирощених з розплаву полікристалічного кремнію, розпиляного і відполірованого. Середня продуктивність таких батарей становить до 19% від встановленої потужності. Тобто встановивши систему номінальною потужністю 1 кВт, Ви фактично отримуєте в годину 190 ват електричної енергії. Середня площа займана 1 кВт системою на базі монокристалічних панелей складає 7 м2. Область застосування найрізноманітніша, від міні котеджів і туристичних комплектів, закінчуючи мегаватными станціями. Найчастіше застосовується у проектах з установленою потужністю до 10 кВт.

Полікристалічні СБ виробляються на основі полікристалічного кремнію, отриманого методом спрямованої кристалізації і розпиляного на пластини. Середня продуктивність таких батарей становить до 16% від встановленої потужності. Тобто встановивши систему номінальною потужністю 1 кВт, фактично отримуємо в годину 160 ват електричної енергії. Середня площа займана 1 кВт системою на базі полікристалічних панелей складає 8,3 м2. Основне застосування полікристалічних панелей це коли необхідні окремі елементи потужністю понад 200 ват.

Аморфний кремній. Сонячні батареї з аморфного кремнію виготовляються шляхом нанесення тонкого шару кремнію на підкладку з іншого матеріалу. Середня продуктивність таких батарей становить до 9% від встановленої потужності. Тобто встановивши систему номінальною потужністю 1 кВт, фактична продуктивність на годину всього 90 ват електричної енергії. Середня площа займана 1 кВт системою на базі аморфних панелей складає 6,7 м2. Основне застосування – туристичні набори малої потужності.

Тонкоплівкові фотовольтажные модулі (Thin Film Technology) є найпродуктивнішими сонячними батареями з доступних в Україні – їх ККД наближений до 25% показником. Виготовляються такі батареї з передової американської технології всього на декількох заводах у світі. Основне призначення цих модулів це генерація енергії в промислових обсягах. За рахунок високого вольтажу і низького амперажу ці модулі має сенс встановлювати на об'єктах де сумарна встановлена потужність повинна перевищувати 10 кВт. Фактична продуктивність 10 кВт системи в годину становить 2,5 кВт електричної енергії. Головна перевага цих панелей – це вироблення енергії при розсіяному сонячному світлі і в похмуру погоду. Обмеженням є площа, яку вони займають – для порівняння 10 кВт встановленої потужності займе 183 м2.

Серед всіх перерахованих вище продуктів слід виділити два типи сонячних панелей:

Монокристалічні панелі ідеально підходять для кліматичних умов України. Для проектів off-grid генерації з використанням акумуляторних батарей, у разі якщо встановлена потужність не повинна перевищувати 10 кВт - це самий розумний вибір і з точки зору ефективності і з точки зору ціни.

Тонкоплівкові фотовольтажные модулі (Thin Film Technology) ідеально підходять для off-grid та on-grid систем при встановлених потужностях понад 10 кВт.

Типи (класи) сучасних сонячних батарей по конструкції і призначенню

Малопотужні сонячні батареї - їх використовують для підзарядки мобільних телефонів, КПК і інших подібних речей. Вони володіють невеликою площею фотомодулів і досить дорого коштують. Це більше іграшка, ніж батарея.

Сонячні батареї універсального типу - вони виготовлені для енергопостачання споживача в польових умовах. Імпортні батареї мають високий рівень якості виготовлення і дизайн, володіють додатковими перехідниками і часто помірною вартістю. Вітчизняні сонячні батареї можуть бути як заводські, так і полусерийные. Рівні ціни і якості варіюють. Виходячи з цього, купуючи батареї, варто розглядати їх кожного індивідуально. Цей тип сонячних батарей часто поширений серед туристів.

Панелі сонячних елементів – це найчастіше комплект фотопластин, які закріплені на основі. Фактично це заготовка для побудови більш складних і практичних для споживача пристроїв на основі цих конструкцій.

Види сонячних батарей

Сьогодні прийнято розрізняти три основних види сонячних батарей: фотоелектричні перетворювачі (ФЕП), геліоелектростанції (ГЕЕС), сонячні колектори (СК).

Кожен із зазначених видів досить перспективний і має рівні з іншими шанси на розвиток і впровадження в повсякденне життя кожного з нас.

1. Фотоелектричні перетворювачі (ФЕП). Це напівпровідникові пристрої, прямо перетворюють сонячну енергію в електрику. Певне число об'єднаних між собою ФЕП називаються сонячною батареєю.

Перетворення енергії в ФЕП засноване на фотовольтаическом ефекті, який виникає в неоднорідних напівпровідникових структурах при дії на них сонячного випромінювання.

Значення мають і оптичні властивості ФЕП, причому найбільш важливим фактором є фотопроводимость. Вона обумовлена явищами внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках при опроміненні їх сонячним світлом.

2. Геліоелектростанції (ГЕЕС). Це сонячні установки, що використовують висококонцентроване сонячне випромінювання в якості енергії для приведення в дію теплових та інших машин (паровий, газотурбінної, термоелектричної та ін).

3. Сонячні колектори (СК). Це нагрівальні низькотемпературні установки, що використовуються для автономного гарячого водопостачання житлових і виробничих об'єктів.

Ці пристрої сьогодні являють собою найбільш розповсюджений тип сонячних перетворювачів. Робота пристрою здійснюється при температурі від ста до двохсот градусів.

Слід сказати, що головна перевага використання теплового сонячного перетворювача полягає в забезпеченні високого ККД.

Технічні характеристики сонячних батарей

Як і будь-який технічний пристрій, сонячна батарея має свої експлуатаційні та технічні характеристики, які відрізняються для різних моделей, різних виробників, але з невеликим розходженням.
При площі сонячної батареї приблизно 0,2м2 потужність модуля становить приблизно 10Вт. Напруга при максимальному навантаженні – близько 25В. Струм короткого замикання становить близько 500мкА. Вага такого модуля близько 2кг Типовий ККД сонячної батареї – від 14 до 18%. Термін служби такої пластини - не менше 25 років.

Будь ласка для вибору СБ, сонячних електростанцій і здійснення покупки перейдіть в розділ нашого сайту Зелена Енергія, Сонячні батареї .

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner