Кошик
1313 відгуків
VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Вчені створили дешеву гнучку сонячну клітинку на основі вуглецю

Вчені створили дешеву гнучку сонячну клітинку на основі вуглецю

Вчені створили дешеву гнучку сонячну клітинку на основі вуглецю

 

Група дослідників зі Стенфордського Університету розробила першу в світі сонячну клітинку, повністю виготовлений з карбону. Дана сонячна комірка може стати альтернативою сучасним фотогальваническим елементів, які виготовляються із застосуванням дорогих матеріалів.

За словами одного з учасників групи дослідників професора прикладної хімії Женана Бао, вуглець володіє потенціалом забезпечення високої ефективності і при цьому є досить дешевим матеріалом. Також наголошується, що розроблена сонячна осередок відрізняється від традиційних твердотілих рішень. Вона виконана у вигляді гнучкої плівки.

Завдяки цьому її можна наносити на різні поверхні, наприклад на вікна, стіни будівель, корпуса автомобілів. При цьому технологія нанесення плівки має потенціал зниження виробничих витрат, так як вона не вимагає застосування дорогого обладнання і інструментів.

Незважаючи на ряд переваг, які забезпечує плівкова вуглецева сонячна осередок, їй також притаманні і деякі недоліки. Самий головний з них - низька ефективність. Існуючий прототип поки що має ефективністю менше 1%, що значно поступається показникам сучасних сонячних осередків. Проте у розробників вже є ідеї, які дозволять значно підвищити ефективність розробленої вуглецевої осередку.

За матеріалами: itc.ua

А сьогодні Ви можете купити сонячні батареї з ефективністю 13% в інтернет-магазині http://vipmart.com.ua/ у розділі зелена енергія

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner