Годинникофон AirOn Element: будь завжди на зв'язку... і знай скільки часу
Годинникофон AirOn Element: будь завжди на зв'язку... і знай скільки часу
Українська компанія AirOn продовжувати радувати випуском годинникофонів. Ці неординарні гаджети поєднують в собі можливості наручних годин і мобільного телефону. Оскільки кожна модель має індивідуальні риси, не можна пропустити можливість познайомитися з новою моделлю.
Останнім часом конкуренція між виробниками телефонів посилюється, але асортимент їх продукції стає вже і одноманітніше. Все рідше нас дивують оригінальними технічними та дизайнерськими рішеннями, все менше залишається моделей для вибору. Замість цього лідируючі компанії старанно «прокачують» технічні характеристики своїх смартфонів. І намагаються хоч якось виділити серед однотипних моделей свою «лопату» (як прозвали смартфони з-за їх великих плоских і корпусів). Стараються, але це виходить у них все рідше і рідше. Мимоволі на думку спадає думка, в дусі «раніше трава була зеленішою»...
Разом з тим, ще зустрічаються новинки, які, як і раніше, викликають живий інтерес і заслуговують уваги через свою оригінальність і харизматичності. В якості прикладу можна взяти годинникофон. Ці гаджети є близькими родичами телефонів, хоча зовні схожі на електронні годинники. Тобто це мобільний телефон, який в режимі простою показує час на своєму дисплеї. В Україні офіційні годинникофон представлені лише одним виробником - AirOn. І зараз українська компанія AirOn представила нову модель – Element.
Дизайн, конструкція
Element схожий на великі електронні годинники. При вазі 110 гр. гаджет має наступні габарити: 45,3х43,6х14,6 мм. Якщо ви носите наручні годинники, то, замінивши їх на годинникофон, ви не відчуєте дискомфорт. Якщо ви не носите годин, то можливо вам буде потрібно час, що звикнути до присутності гаджета. Важливо, що завдяки надійному ремінцю пристрій чітко фіксується на зап'ясті. До того ж, виробник пропонує цю модель в двох кольорах - світлої (для дівчаток) і темної (для хлопчиків).
Не можна обділити увагою корпус гаджета. Він виготовлений із сталі - ззаду, на кришці, так і написано. Причому виготовлений корпус на совість і справляє враження монолітної залізного бруска. Зараз так техніку вже майже не роблять. Не варто хвилюватися із-за того, що годинникофон може впасти на підлогу, або ви випадково його вдарите і т. п. Корпус годинникофона витримає все. Хоча плавати з ним не варто - захисту від попадання води у нього немає.
У свою чергу, ремінець виконаний з прогумованого пластику або гуми. Такий варіант на дотик дуже приємний і вдало доповнює строгий корпус, позбавлений прикрас. Прямо в ремінці є слот для стилуса. Так що цей інструмент введення в буквальному і переносному сенсах завжди під рукою.
Стилес буде актуальним, насамперед, при наборі SMS або якщо у вас манікюр. Інші звичайні дії можна виконувати пальцем на екрані (іконки досить великі) або з допомогою двох апаратних кнопок. Вони розташовані на лівій бічній панелі гаджета і виконують роль традиційних телефонних кнопок «Прийом» і «Відбій». Поруч з ними розташований порт USB, який використовується для підключення годинникофона до комп'ютера для підзарядки і обміну даними.
Дисплей
Element є володарем восьмикутного (!) дисплея. Правда, це все-таки не сам дисплей такий унікальний, а форма корпусу зробила його таким. Але дисплей візуально здається саме восьмикутним і це надає гаджету шарм. Дисплей виготовлений на основі звичайної матриці з 256 тис. відображуваних відтінків. Тому кути огляду хороші. Сенсорна резистивна матриця, тому відчуває торкання і пальців, і предметів. Зображення чітке і детальне, написи в меню і SMS читаються нормально.
Можливості
У порівнянні з іншими часофонами компанії AirOn, Element отримав новий дизайн, інтерфейс і підтримку сучасних комунікацій. З дизайном ми вже розібралися, поговоримо про можливості гаджета. Як і інші моделі AirOn, Element розрахований на роботу в парі з Bluetooth-гарнітурою. Завдяки підтримці Bluetooth 3.0 з профілем A2DP, гаджет сумісний практично з будь-якої сучасної бездротовою гарнітурою (включаючи і стереомодели), яка, в свою чергу, є для спілкування найкращим варіантом.
Element першим серед годинникофонів AirOn отримав підтримку мереж GSM 3G. Тому він буде працювати у всіх мережах українських операторів, включаючи і вже діючу 3G-мережі. Годинникофон має мітку UA UCRF, яка говорить, що він пройшов сертифікацію для продажу в Україні. А його IMEI знаходиться в білому списку Укрчастотнагляду, тому гаджет не може потрапити під санкції по боротьбі з «сірими» телефонами.
Новий інтерфейс радує простотою і приємним оформленням. Розібратися в меню можна хвилин за 10. Практично всі пункти меню будуть вам знайомі, а логіка їх угруповання буде зрозумілою, якщо ви користувалися звичайними телефонами. Симпатичні іконки і досить великі для потрапляння в них пальцем без використання стилуса. Інтерфейс представлений на декількох мовах, серед яких є російська, але немає української. Загалом, прогрес, у порівнянні з першими моделями, найбільш помітний саме за нового інтерфейсу. Раніше він був предметом критики, тепер з ним все ОК.
Список завдань, які дозволяє вирішувати годинникофон досить широко представлений. В принципі, можна самостійно знайти в Мережі Java-програми і встановити їх за допомогою файлового менеджера. За замовчуванням доступні диктофон, календар, замітки, будильник, світовий час, калькулятор, конвертер величин, ігри, музичний та відео плеєри, читалка для електронних книг, файловий менеджер. Можливості цих програм типові для пересічних мобільних телефонів.
Element оснащений вбудованою камерою. А адже ніхто не підозрює, що годинник (нехай і незвичайні на вигляд) вміють фотографувати і знімати відео. Камера скромна за своїми параметрами. У неї немає спалаху й автофокуса, а дозвіл 1,3 Мп. При цьому арсенал налаштувань не поступається смартфонам. Можна встановити відповідний баланс білого, відкоригувати експозицію, вибрати дозвіл та ін. Цікаво, що об'єктив камери виведений на лицьову панель над дисплеєм (а не збоку, як у інших годинникофонів). Всі фотографії та плейлист можна зберігати на картці пам'яті формату microSD і ємністю до 32 Гбайт.
Автономність
И вновь вспомним о смартфонах, а точнее об их невысокой автономности. Пожалуй, это главный их недостаток (если не брать во внимание, мягко говоря, не скромные цены на топовые модели). Про смартфоны на Android в интернете шутят, что живут они на привязи к розетке, позволяют снизить траты на связь (ведь долго по ним не поговоришь) и т. п. Такова расплата за те богатые возможности, которые дают нам смартфоны. Зато у обычных телефонов, которые не могут похвастаться большущим дисплеем и набором всевозможных коммуникаций, автономность заметно лучше. При небольшой емкости аккумулятора (550 мАч) часофон AirOn может работать в режиме ожидания до 250 часов, а в режиме общения - до 3 часов. Пусть это и не рекордные показатели, однако, радует, что владельцу гаджета не придется подзаряжать его в конце каждого дня. Если батарея смартфона сядет в самый неподходящий момент, то часофон, скорее всего еще будет работать и спасет вас в этой неприятной ситуации.
Комплект поставки
В комплект поставки часофон входят:
- устройство;
- стилус;
- проводная гарнитура;
- переходник с USB на сеть;
- руководство пользователя.
Резюме
После знакомства с часофоном AirOn Element можно сделать несколько выводов. Во-первых, гаджет можно считать если не уникальным (есть и другие часофоны), то, как минимум оригинальным. Часофон сам по себе является экзотическим гаджетом и не все даже знают об их существовании. Во-вторых, хочется отметить прогресс новой модели в сравнении с предшественниками. Как в программной части в виде нового интерфейса, так и в аппаратной (появилась поддержка сетей 3G, дисплей стал лучше и др.). В-третьих, Element хорош сам по себе. У него отличный корпус, приятный интерфейс, приличная автономность.
- Електронна книга. Сонячна електроенергія для початківців. Частина 2Абетка понять та принципів.Повна версія статті
- Електронна книга. Сонячна електроенергія для початківців. Частина 1.Абетка понять і принципів.Повна версія статті