Кошик
1243 відгуків

У зв'язку з великим навантаженням деякі товари можуть відправлятися з затримкою кілька днів!

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Алкотестери

Алкотестери

Алкотестери діляться на 3 основних категорії:

  1. Професійні алкотестери
  2. Спеціальні алкотестери
  3. Персональні алкотестери

 

Професійні алкотестери (алкометры) призначені для проведення медичного огляду на стан алкогольного сп'яніння, передрейсового огляду водіїв транспортних засобів, а також для огляду водіїв працівниками ДАІ (алкотестер з принтером).

Спеціальні алкотестери розраховані на трохи більшу кількість застосувань, ніж персональні моделі (5-30 щоденних тестів). Можуть мати як напівпровідниковий, так і електрохімічний сенсор. Зазвичай використовуються для контролю на малих підприємствах.

Персональні алкотестери Крім професійних алкотестерів, які перебувають на озброєнні співробітників ДАІ, є велика кількість більш доступних моделей (персональних алкотестерів). Так як професійні моделі коштують більше 1200 грн., були розроблені їх спрощені модифікації алкотестерів за низькими цінами спеціально для самоконтролю автомобілістів. Купити алкотестер персональний можна від 250 гривень вони доступні людям з будь-яким фінансовим статком. На жаль, вони не можуть виступати в ролі докази невинності водія, але дозволяють сісти за кермо зі знанням того, що перед професійним алкотестером ви "чисті". \

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner