Кошик
1228 відгуків

Увага: відправка товарів протягом 5-7 робочих днів!!! Дякуємо за розуміння.

VipMart.com.ua: все для сонячних станцій — інтернет-магазин
0 (800) 33-07-12

Сплачувати спокійно, отримувати вільно... “Prom платіж”

Сплачувати спокійно, отримувати вільно... “Prom платіж”

Сплачувати спокійно, отримувати вільно... “Prom платіж”

   Електронна торгівля і документообіг за останні два роки зробили в Україні карколомний стрибок і, здається, скрізь - одна віртуальна торгівля! Безліч віртуальних торговців відкривають десятки торговельних “вітрин” і, насправді, буває таке, що переваги електронної торгівлі перетворюються на її недоліки.

   Недобросовісні підприємці вводять в оману покупців, ховаючись за черговою назвою магазину, який не існує. Не надають обов’язкові документи, або надсилають не той товар, що був замовлений, тощо. Сотні таких історій по всій країні створюють перешкоду одночасно і для розвитку електронної торгівлі, і для розвитку реального сектору економіки. Тому що за результатами досліджень - понад половина потенційних покупців, побоюючись можливих шахраїв, утримуються взагалі від купівлі того, що потрібно, а переважна більшість тих, хто дійсно купує товари та послуги, схиляються до особистих контактів, або рекомендацій знайомих людей. Виходить, розвиток цивілізованого сучасного бізнесу призводить до прямо протилежного результату, тобто ледь не натурального господарства, від якого протягом останніх тисячоліть людство старанно відходило.

    Маркетиплейси, такі як prom.ua, на якому багато років вже існує інтернет-магазин VipMart, за цих обставин створюють зараз додаткові сервіси і надають перевіреним торговцям додатковий авторитет, завдяки тому, що перевіряють і контролюють діяльність справжніх підприємців, перешкоджаючи, таким чином, недобросовісній діяльності. Одним з таких інструментів, який в західних країнах існує багато років і є нормою для тих, хто має будь-якіі застереження щодо взаємодії із невідомими постачальниками - є механізм розрахунку за товари чи послуги, що купуються через сервіс Ескро (escrow). Це означає, що велика авторитетна площадка, яка має відповідні процедури та ресурси, гарантує добросовісне виконання зобов’язань продавцем. У цьому випадку, перевіривши постачальника, маючи впевненість у ньому, яка, в свою чергу, заробляється роками - торговельний майданчик приймає оплату від покупця на свій спеціальний рахунок, з якого перераховує гроші постачальнику тільки після того, як обидві сторони  (покупець і продавець) підтвердили успішне завершення угоди, тобто коли один успішно виконав постачання, а інший підтвердив, що отримав належної якості товар, або послугу.

    Раді повідомити, що наш інтернет-магазин є одним з перших акредитованих постачальників, що підтвердив статус надійного продавця і уклав угоду про оплату через ескро-сервіс “Prom платіж”.

Тепер, якщо наш покупець хоче скористатися додатковими перевагами і забезпечити додаткову безпеку своїх покупок - легко при оформленні замовлення обрати форму оплати “Prom платіж” і виконати наступні кроки:

  • Крок 1: Обрати товар, що вас цікавить. Обрати метод платежу і сплатити вартість товару за допомогою зручного інструменту (банківська карта та інші). Вартість товару не включає доставку, яка оплачується при цьому окремо. Гроші покупця зберігаються на рахунку маркетплейсу і можуть бути за вимогою покупця повернуті.
  • Крок 2: Продавець перевіряє статус оплати, виконує комплектацію і надсилає замовлення покупцю.
  • Крок 3: Після отримання замовлення, покупець перевіряє та підтверджує відсутність зауважень і протягом трьох днів Продавець отримує кошти з спецрахунку prom.ua на свій рахунок.

 

   Наразі діє єдине обмеження на вартість покупки - таким чином можна купувати товари вартістю до 14999 грн включно. Проте, ми впевнені, що згодом якість сервісу буде покращуватися, а сума - збільшуватися.

   Якщо у вас є будь-які запитання з цього приводу, потрібна допомога або консультація з приводу користування ескро-сервісом prom.ua, чи з асортименту товарів, які пропонує наш інтернет-магазин - не баріться, звертайтеся до консультантів VipMart і в робочий час ми не пізніше ніж за 15 хвилин надамо вам усі необхідні відповіді.

   Створюємо надійні відносини, забезпечуємо тисячі покупців якісними послугами вже дванадцять років!

Ваш VipMart.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner